RACE8.COM

You are not logged in. Would you like to login or register?



8/12/2018 9:35 am  #21


Re: 2018 Speedrome Results

August 11, 2018 Results
Brown’s Oil Service Late Models
Fast Qualifier - Ben Tunny 12.761 Seconds
Heat Winners - Corey Turner, Jeff Shackelford
25 Lap Oval Feature - 1. Mike Riddle Jr, 2. Quentin White, 3. Jesse Tunny, 4. Chad Sizemore, 5. Ben Tunny, 6. Tim Logue, 7. Austin Tunny, 8. Matt Smith, 9. Jeffrey Shackelford, 10. Steve Durham, 11. Jeff Shackelford, 12. Donnie Sloan, 13. Shiner Sutton, 14. Todd Shelby, 15. Charlie Hargraves, 16. Bobby Whitaker, 17. Corey Turner, 18. Johnny Byrd
50 Lap Figure 8 Feature - 1. Ben Tunny, 2. Steve Durham, 3. Mike Riddle Jr, 4. Austin Tunny, 5. Jesse Tunny, 6. Chad Sizemore, 7. Jeffrey Shackelford, 8. Matt Smith, 9. Charlie Hargraves, 10. Todd Shelby, 11. Tim Logue, 12. Donnie Sloan, 13. Jeff Shackelford, 14. Quentin White, 15. Shiner Sutton, 16. Jon Wilson, 17. Bobby Whitaker
Shelbyville Auto Parts Thundercars
Fast Qualifier - Nate Canter 14.705 Seconds
Toby Eads Memorial 40 Lap Feature - 1. EJ Neat, 2. Aaron Smay, 3. Nate Canter, 4. Mark Eads Jr, 5. Kevin Smith, 6. Tristan Riddle, 7. Brian Canter, 8. Josh Garr, 9. Billy Bartholomew, 10. Henry McDougalle Jr, 11. Dale Harper, 12. Noah Neat, 13. Gene Dibbern, 14. Herbie Conrad, 15. Joe Gonder Jr, 16. Andy Sherley, 17. Ricky Martin, 18. Ed Brown Sr, 19. Jeff Herron, 20. Jordan Gonder
Last Chance Wrecker Factory Front Wheel Drives
Heat Winners - Cody Shumaker, Deven Bowman, Josh Fults, Andrew Brown
20 Lap “A” Feature - 1. Josh Fults, 2. Carl Drake, 3. Jess Holliday, 4. Trae Bowman, 5. Dave Lester, 6. Cody Shumaker, 7. Larry Hahn, 8. Jim Bullock, 9. Scott Stewart Jr, 10. Ricky Johnson, 11. Brayton Laster, 12. Deven Bowman, 13. Joseph Liggett, 14. Jay Murtlow, 15. Walt Arthur, 16. Kyle Downey, 17. Brad Ransdell, 18. Tyler Vaughn, 19. Andrew Brown, 20. Zach Detches, 21. Matt Witty, 22. Jordan Hahn, 23. JJ Morton, 24. Roger Gwinn, 25. Matt Roberts, 26. Jeremy Morris, 27. Dayton Fries, 28. Junior Lemasters
15 Lap “B” Feature - 1. Walt Arthur, 2. Jay Murtlow, 3. Tyler Vaughn, 4. Shannon Maple, 5. Zach Detches, 6. Jebedya Pankow, 7. Cameron Hargraves, 8. Ty Palmer, 9. Dylan Dupler, 10. Daniel Michael, 11. Austin Dailey
Adult Faskarts
Heat Winner - Kyle Norris
25 Lap Feature - 1. Kyle Norris, 2. Devin Logue, 3. Skylar Shouse, 4. Dave Drinkard, 5. Chuck McGinnis, 6. Shannon Maple, 7. Cory Adams
Superior Finish Lawn & Landscape INEX Legends
Heat Winners - Mason Hadley, Sam Butler, John Cosby
30 Lap Feature - 1. James Edsall, 2. Alan Edsall, 3. Caleb Heady, 4. Sam Butler, 5. Marty Griffin, 6. Chris Weddle, 7. Levei Hargraves, 8. Conner Popplewell, 9. Kyle Emberton, 10. Tristan Borkoski, 11. Manny Aguilar, 12. John Cosby, 13. Tony Paquette, 14. Mason Hadley, 15. Kenny Raney, 16. Darren Samsum, 17. Mike Thurman, 18. RJ Norton III

 

8/26/2018 10:54 am  #22


Re: 2018 Speedrome Results

August 18, 2018 ResultsBrown’s Oil Service Late Models
Fast Qualifier - Ben Tunny 12.641 Seconds
Heat Winners - Matt Smith, Shiner Sutton
25 Lap Oval Feature - 1. Jesse Tunny, 2. Austin Tunny, 3. Tommy St John, 4. Chad Sizemore, 5. Ben Tunny, 6. Jeff Shackelford, 7. Todd Shelby, 8. Jeffrey Shackelford, 9. Matt Smith, 10. Charlie Hargraves, 11. Mike Riddle Jr, 12. Richie Arthur, 13. Donnie Sloan, 14. Steve Durham, 15. Shiner Sutton, 16. Bobby Whitaker, 17. Donnie Garrigus III, 18. Quentin White50 Lap Figure 8 Feature - 1. Ben Tunny, 2. Charlie Hargraves, 3. Tommy St John, 4. Mike Hadley Jr, 5. Jeffrey Shackelford, 6. Jesse Tunny, 7. Mike Riddle Jr, 8. Steve Durham, 9. Matt Smith, 10. Chad Sizemore, 11. Todd Shelby, 12. Donnie Garrigus III, 13. Quentin White, 14. Shiner Sutton, 15. Donnie Sloan, 16. Jeff Shackelford, 17. Austin Tunny, 18. Bobby Whitaker, 19. Richie ArthurStocks
Heat Winners - Larry Hahn, Robert Fox Jr
25 Lap Feature - 1. Mike Kestler, 2. Ricky Schaeffer III, 3. Larry Hahn, 4. Kevin Smith, 5. Robert Fox Jr, 6. Doug Greig, 7. Kody Rackley, 8. Kenny McDonough, 9. Tim Spurgeon, 10. Shiner Sutton, 11. Kenny Rackley JrLast Chance Wrecker Factory Front Wheel Drives
Heat Winners - Jordan Hahn, Trae Bowman, Deven Bowman, Larry Hahn
20 Lap Feature - 1. Joseph Liggett, 2. Scott Stewart Jr, 3. Junior Lemasters, 4. Andrew Brown, 5. Jay Murtlow, 6. Matt Witty, 7. Elijah Brothers, 8. Brandon Todd, 9. Carl Schilling, 10. Zach Detches, 11. Mikel Sanders, 12. Jeremy Tunny, 13. Dayton Fries, 14. Travis Harmon, 15. Josh Fults, 16. Zach Rife, 17. Larry Hahn, 18. Brad Ransdell, 19. Jason Coulter, 20. Carl Drake, 21. Jess Holliday, 22. Tylar Brown, 23. Jordan Hahn, 24. Cody Shumaker, 25. Chase Tharp, 26. Jim Bullock, 27. Deven Bowman, 28. Jeremy Morris, 29. Walt Arthur, 30. Trae Bowman, 31. JJ Morton, 32. Matt RobertsCircle City Pyrotechnics Junior Faskarts
Heat Winners - Jalen Summers, Stevie Frost
20 Lap Feature - 1. Jalen Summers, 2. Nathan Brown, 3. Jayden Durham, 4. John Hargraves Jr, 5. Stevie Frost, 6. Tyler Morefield, 7. Ashton Murello, 8. Brayden Tharp, 9. Trinity Armour, 10. Dale Armour, 11. Larry Lynch Jr, 12. Franklin Wade III, 13. Noah Neat, 14. Mikey White III, 15. Donnie Murphy III, 16. Daniel Senteney IIIUSSA Mel Kenyon Midget Series
Fast Qualifier - Dameron Taylor 12.380 Seconds
Heat Winner - Ryan Huggler
50 Lap Feature - 1. Dameron Taylor, 2. Kameron Gladish, 3. Ryan Huggler, 4. Trey Osborne, 5. Colin Grissom, 6. Tommy Kouns, 7. Nathan Foster, 8. Leonard Foster

     Thread Starter
 

8/26/2018 10:54 am  #23


Re: 2018 Speedrome Results

August 18, 2018 ResultsBrown’s Oil Service Late Models
Fast Qualifier - Ben Tunny 12.641 Seconds
Heat Winners - Matt Smith, Shiner Sutton
25 Lap Oval Feature - 1. Jesse Tunny, 2. Austin Tunny, 3. Tommy St John, 4. Chad Sizemore, 5. Ben Tunny, 6. Jeff Shackelford, 7. Todd Shelby, 8. Jeffrey Shackelford, 9. Matt Smith, 10. Charlie Hargraves, 11. Mike Riddle Jr, 12. Richie Arthur, 13. Donnie Sloan, 14. Steve Durham, 15. Shiner Sutton, 16. Bobby Whitaker, 17. Donnie Garrigus III, 18. Quentin White50 Lap Figure 8 Feature - 1. Ben Tunny, 2. Charlie Hargraves, 3. Tommy St John, 4. Mike Hadley Jr, 5. Jeffrey Shackelford, 6. Jesse Tunny, 7. Mike Riddle Jr, 8. Steve Durham, 9. Matt Smith, 10. Chad Sizemore, 11. Todd Shelby, 12. Donnie Garrigus III, 13. Quentin White, 14. Shiner Sutton, 15. Donnie Sloan, 16. Jeff Shackelford, 17. Austin Tunny, 18. Bobby Whitaker, 19. Richie ArthurStocks
Heat Winners - Larry Hahn, Robert Fox Jr
25 Lap Feature - 1. Mike Kestler, 2. Ricky Schaeffer III, 3. Larry Hahn, 4. Kevin Smith, 5. Robert Fox Jr, 6. Doug Greig, 7. Kody Rackley, 8. Kenny McDonough, 9. Tim Spurgeon, 10. Shiner Sutton, 11. Kenny Rackley JrLast Chance Wrecker Factory Front Wheel Drives
Heat Winners - Jordan Hahn, Trae Bowman, Deven Bowman, Larry Hahn
20 Lap Feature - 1. Joseph Liggett, 2. Scott Stewart Jr, 3. Junior Lemasters, 4. Andrew Brown, 5. Jay Murtlow, 6. Matt Witty, 7. Elijah Brothers, 8. Brandon Todd, 9. Carl Schilling, 10. Zach Detches, 11. Mikel Sanders, 12. Jeremy Tunny, 13. Dayton Fries, 14. Travis Harmon, 15. Josh Fults, 16. Zach Rife, 17. Larry Hahn, 18. Brad Ransdell, 19. Jason Coulter, 20. Carl Drake, 21. Jess Holliday, 22. Tylar Brown, 23. Jordan Hahn, 24. Cody Shumaker, 25. Chase Tharp, 26. Jim Bullock, 27. Deven Bowman, 28. Jeremy Morris, 29. Walt Arthur, 30. Trae Bowman, 31. JJ Morton, 32. Matt RobertsCircle City Pyrotechnics Junior Faskarts
Heat Winners - Jalen Summers, Stevie Frost
20 Lap Feature - 1. Jalen Summers, 2. Nathan Brown, 3. Jayden Durham, 4. John Hargraves Jr, 5. Stevie Frost, 6. Tyler Morefield, 7. Ashton Murello, 8. Brayden Tharp, 9. Trinity Armour, 10. Dale Armour, 11. Larry Lynch Jr, 12. Franklin Wade III, 13. Noah Neat, 14. Mikey White III, 15. Donnie Murphy III, 16. Daniel Senteney IIIUSSA Mel Kenyon Midget Series
Fast Qualifier - Dameron Taylor 12.380 Seconds
Heat Winner - Ryan Huggler
50 Lap Feature - 1. Dameron Taylor, 2. Kameron Gladish, 3. Ryan Huggler, 4. Trey Osborne, 5. Colin Grissom, 6. Tommy Kouns, 7. Nathan Foster, 8. Leonard Foster

     Thread Starter
 

8/26/2018 10:55 am  #24


Re: 2018 Speedrome Results

August 25, 2018 Results

Brown’s Oil Service Late Models
Fast Qualifier - Mark Tunny 17.729 Seconds
42nd Annual 1-Hour Figure 8 Feature - 1. Chad Sizemore (191 Laps), 2. Ben Tunny, 3. Jesse Tunny, 4. Mike Hadley Jr, 5. Mark Tunny, 6. Mike Riddle Jr, 7. Matt Smith, 8. Steve Durham, 9. Quentin White, 10. Todd Shelby, 11. Jeff Smith, 12. Richie Arthur, 13. Shiner Sutton, 14. Austin Tunny, 15. Tommy St John, 16. Jeff Armour, 17. Nick Moore, 18. Tim Logue, 19. Jeffrey Shackelford, 20. Bobby Whitaker, 21. Sam Breedlove

Shelbyville Auto Parts Thundercars
35 Lap Feature - 1. EJ Neat, 2. Nate Canter, 3. Jordan Gonder, 4. Dale Harper, 5. Herbie Conrad, 6. Noah Neat, 7. Brian Canter, 8. Danny Key, 9. Billy Bartholomew, 10. Ed Brown Sr, 11. Richard Byrd, 12. Josh Garr, 13. Jeff Herron, 14. Tristan Riddle, 15. Kevin Smith

Last Chance Wrecker Factory Front Wheel Drives
30 Lap Feature #1 - 1. Deven Bowman, 2. Andrew Brown, 3. Brayton Laster, 4. Trae Bowman, 5. Roger Gwinn, 6. Cody Shumaker, 7. Dane Laster, 8. Jay Murtlow, 9. Bruce Logan, 10. Shannon Maple, 11. Sierra Murphy, 12. Josh Fults, 13. Steve Stewart, 14. Cameron Hargraves, 15. Kyle Downey, 16. Carl Schilling, 17. Jess Holliday, 18. Dayton Fries, 19. Mikel Sanders
30 Lap Feature #2 - 1. Carl Drake, 2. Elijah Brothers, 3. Josh Garr, 4. Zach Detches, 5. Scott Stewart Jr, 6. Jim Bullock, 7. Walt Arthur, 8. Scott Keen, 9. Nathan Arthur, 10. Travis Harmon, 11. Scott Stewart Sr, 12. Devon Tharp, 13. Ty Palmer, 14. Chase Tharp, 15. Jacob Marcum, 16. Elijah Haynes, 17. Junior Lemasters, 18. Jeremy Morris, 19. Brad Ransdell, 20. Joseph Liggett, 21. Mark Dailey Jr

Adult Faskarts
14 Lap Feature - 1. Kyle Norris, 2. Bill Derrick, 3. Chuck McGinnis, 4. Skylar Shouse, 5. Dave Drinkard, 6. Devin Logue, 7. Shannon Maple, 8. Hunter Goodin

     Thread Starter
 

9/10/2018 12:48 am  #25


Re: 2018 Speedrome Results

September 9, 2018 ResultsShelbyville Auto Parts Thundercar Figure 8 Challenge
30 Lap Feature - 1. EJ Neat, 2. Nate Canter, 3. Aaron Smay, 4. Dale Harper, 5. Jeff Swinford, 6. Noah Neat, 7. Justin Dibbern, 8. BJ McClellan, 9. Henry McDougalle Jr, 10. Tim Spurgeon, 11. Steve Vickers, 12. Andy Sherley, 13. Tristan Riddle, 14. Richard ByrdLast Chance Wrecker Front Wheel Drive Figure 8 Challenge
30 Lap Feature - 1. Aaron Seay, 2. Elliott McKinney, 3. Nick Warner, 4. Anthony Turner, 5. Jay Murtlow, 6. Matt Witty, 7. Josh Garr, 8. Charles Turner, 9. Jim Bullock, 10. Scott Keen, 11. Brayton Laster, 12. Derek Smith, 13. Dane Laster, 14. Kyle Downey, 15. Tylar Brown, 16. Tim Smith, 17. Leon Wolney, 18. Dave McNear Jr, 19. Darren Oliver, 20. Zack Detches, 21. Nathan Arthur, 22. Ben Morton, 23. Josh Fults

     Thread Starter
 

9/16/2018 12:59 pm  #26


Re: 2018 Speedrome Results

September 15, 2018 Results

Stocks
Fast Qualifier - Doug Greig 13.392 Seconds
Sherley Unlimited Snow Shovel 100 Feature - 1. Mike Kestler, 2. Kevin Smith, 3. Ricky Schaeffer III, 4. Doug Greig, 5. Larry Hahn, 6. Robert Fox Jr, 7. Kenny McDonough, 8. Greg Snow, 9. Jeff Smith, 10. Andy Sherley, 11. Shiner Sutton, 12. Tim Spurgeon, 13. Kenny Rackley, 14. Jordan Hahn

Last Chance Wrecker Factory Front Wheel Drives
Heat Winners - Steve Todd, Stephen Egner, Scott Stewart Sr, Scott Stewart Jr
20 Lap Kidney Bean Feature #1 - 1. Josh Fults, 2. Scott Stewart Jr, 3. Steve Todd, 4. Andrew Brown, 5. Austin Stidam, 6. Trae Bowman, 7. Matt Witty, 8. Roger Gwinn, 9. Kyle Downey, 10. Junior Lemasters, 11. Devin Tharp, 12. Matt Roberts, 13. Byron Turner, 14. Ty Palmer, 15. Jason Brown, 16. Robert Bryant, 17. Jim Bullock, 18. Dayton Fries, 19. Jeremy Tunny
20 Lap Kidney Bean Feature #2 - 1. Stephen Egner, 2. Jess Holliday, 3. Tylar Brown, 4. Tim Smith, 5. Carl Drake, 6. Brad Ransdell, 7. Brayton Laster, 8. Scott Stewart Sr, 9. Deven Bowman, 10. Dane Laster, 11. Chase Tharp, 12. Travis Harmon, 13. Ricky Johnson, 14. Walt Arthur, 15. Mark Dailey Jr, 16. Kyle Dubecky, 17. JJ Morton, 18. James Tharp

Adult Faskarts
Heat Winner - Kyle Norris
25 Lap Feature - 1. Skylar Shouse, 2. Dave Drinkard, 3. Bill Derrick, 4. Chuck McGinnis, 5. Kyle Norris, 6. Kody Marsee, 7. Devin Logue, 8. Cody Kennedy

Superior Finish Lawn & Landscape INEX Legends
Fast Qualifier - Ryan Miller 13.343 Seconds
50 Lap INEX National Qualifier Feature - 1. Zack Miller, 2. Ryan Miller, 3. Caleb Heady, 4. John Robbins, 5. Sam Butler, 6. Conner Popplewell, 7. Mason Hadley, 8. Marty Griffin, 9. Kenny Smith, 10. Levei Hargraves, 11. Tony Paquette, 12. Mike Thurman, 13. Kenny Raney, 14. John Cosby, 15. Alan Edsall, 16. Darrell Brown, 17. Chase Smith, 18. Nathan Brown

FWD Demolition Derby - 1. JB Graham, 2. Cole Rhoton, 3. Graylynn Grayer
Trailer Figure 8 Feature - 1. Jermie Latham, 2. Kyle Downey, 3. Willinger Neal

     Thread Starter
 

9/23/2018 8:52 pm  #27


Re: 2018 Speedrome Results

September 22, 2018 Results

Brown’s Oil Service Late Models
75 Lap Figure 8 Feature - 1. Austin Tunny, 2. Jesse Tunny, 3. Mark Tunny, 4. Eddie VanMeter, 5. Artie Ware, 6. Matt Smith, 7. Donnie Murphy, 8. Corey Turner, 9. Nick Moore, 10. Casey White, 11. EJ Neat, 12. Mike Riddle Jr, 13. Ben Tunny, 14. Shiner Sutton, 15. Charlie Hargraves, 16. Bobby Whitaker

Shelbyville Auto Parts Thundercars
30 Lap Feature - 1. Tristan Riddle, 2. Dale Harper, 3. Nate Canter, 4. EJ Neat, 5. Harold Bruce, 6. Richard Byrd, 7. Josh Garr, 8. Billy Bartholomew, 9. Noah Neat, 10. Jeff Herron, 11. Jeffrey Shackelford

Last Chance Wrecker Factory Front Wheel Drives
30 Lap Feature #1 - 1. Stephen Egner, 2. Rich Catron, 3. Tommy Hardison, 4. Jeremy Tunny, 5. Brad Ransdell, 6. Carl Drake, 7. Steve Mullens, 8. Tim Smith, 9. Junior Lemasters, 10. Jay Murtlow, 11. Mike Popplewell, 12. Trae Bowman, 13. Ty Palmer, 14. Matt Roberts, 15. Jason Brown, 16. Ricky Johnson, 17. Jess Holliday, 18. Devon Tharp, 19. Tylar Landon, 20. Zach Rife, 21. Lucas Liggett
30 Lap Feature #2 - 1. Scott Stewart Jr, 2. Tylar Brown, 3. Andrew Brown, 4. Jim Bullock, 5. Barry Turner, 6. Josh Garr, 7. Matt Witty, 8. Scott Stewart Sr, 9. Walt Arthur, 10. Steve Todd, 11. Billy Hensley, 12. Roger Gwinn, 13. Jimmy Tharp, 14. Shannon Maple, 15. Steve Cline, 16. Travis Harmon, 17. Chase Tharp, 18. Dayton Fries, 19. Jordon Gonder, 20. Carl Schilling

Circle City Pyrotechnics Junior Faskarts
20 Lap Feature #1 - 1. Tyler Morefield, 2. Nathan Brown, 3. Ashton Murello, 4. John Hargraves Jr, 5. Johnny Bishop, 6. Trinity Armour, 7. Dale Armour, 8. Jalen Summers, 9. Stevie Frost
20 Lap Feature #2 - 1. Daqua Johnson, 2. Jayden Durham, 3. Noah Perkinson, 4. Donnie Murphy III, 5. Aden Jones, 6. Myles Caudill, 7. Franklin Wade III, 8. Larry Lynch Jr, 9. Mikey White III, 10. Daniel Senteney III

Adult Faskarts
30 Lap Feature - 1. Manny Aguilar, 2. Dave Drinkard, 3. Hunter Goodin, 4. Chuck McGinnis, 5. Skylar Shouse, 6. Cody Kennedy, 7. Bill Derrick, 8. Devin Logue, 9. Jeremy Morris, 10. Jaycob Sherwood, 11. Kyle Norris, 12. Joe Sullivan

Superior Finish Lawn & Landscape INEX Legends
35 Lap Feature - 1. Ryan Miller, 2. Sam Butler, 3. John Robbins, 4. Marty Griffin, 5. Chris Weddle, 6. Chase Smith, 7. Levei Hargraves, 8. Kenny Raney, 9. Kyle Emberton, 10. Tim Logue, 11. Mike Thurman, 12. Tony Paquette, 13. John Cosby, 14. Caleb Heady, 15. Alan Edsall, 16. Conner Popplewell

     Thread Starter
 

10/28/2018 7:47 pm  #28


Re: 2018 Speedrome Results

October 28, 2018 Results
Brown’s Oil Service Late Models
35 Lap Figure 8 Feature - 1. Eddie VanMeter, 2. Doug Greig, 3. Ben Tunny, 4. Nick Moore, 5. Johnny Hargraves, 6. Shiner Sutton
Stocks
25 Lap Feature - 1. Kenny McDonough, 2. Kevin Smith, 3. Brian Newsom, 4. Robert Fox Jr, 5. Lee Schwartz, 6. Shiner Sutton, 7. Dave Lester
Shelbyville Auto Parts Thundercars
25 Lap Feature - 1. Aaron Smay, 2. Jeff Herron, 3. Jordan Gonder, 4. Henry McDougalle Jr, 5. Ed Brown Sr
Last Chance Wrecker Factory Front Wheel Drives
35 Lap Feature - 1. Elijah Brothers, 2. Junior Lemasters, 3. Andrew Brown, 4. Jeremy Tunny, 5. Matt Witty, 6. Brad Ransdell, 7. Rich Catron, 8. Jim Bullock, 9. Josh Garr, 10. Jay Murtlow, 11. Jimmy Mays, 12. Kyle Downey, 13. Travis Harmon, 14. Scott Stewart Jr, 15. Brandon Todd, 16. Bryan Todd, 17. Ricky Johnson, 18. Brayton Laster, 19. Jalen Matthews, 20. Jordan Hahn, 21. Barry Turner, 22. Scott Maple, 23. Tylar Brown, 24. Billy Hensley, 25. Jebedya Pankow, 26. Josh Fults, 27. Steven Stevels
Circle City Pyrotechnics Junior Faskarts
25 Lap Feature - 1. Nathan Brown, 2. Tyler Morefield, 3. John Hargraves Jr, 4. Franklin Wade III, 5. Jayden Durham, 6. Hannah Poynter, 7. Larry Lynch Jr, 8. Mikey White III
Adult Faskarts
25 Lap Feature - 1. Skylar Shouse, 2. Dave Drinkard, 3. Chad Sizemore, 4. Cody Kennedy, 5. Brad Dickey, 6. Dayton Fries, 7. Shannon Maple
Superior Finish Lawn & Landscape INEX Legends
25 Lap Feature - 1. Caleb Heady, 2. Alan Edsall, 3. James Edsall, 4. Mason Hadley, 5. Marty Griffin, 6. Levei Hargraves, 7. Mike Thurman, 8. John Cosby

     Thread Starter
 

Board footera

 

Powered by Boardhost. Create a Free Forum